Ultimate magazine theme for WordPress.

Yeni Excalibur’un İsmini Kullanıcılar Belirledi!

Güç ve performansın peşinden koşan birçok kullanıcı, gereksinimlerin ötesini karşılayacak yeni Excalibur modelini heyecanla bekliyor. Ayrıyeten bu heyecana özel yeni modelin isimlendirme sürecine kullanıcıları da ortak etmek isteyen Türkiye’nin teknoloji markası Casper, sabırsızlıkla beklenen yeni Excalibur’un ismi için anket düzenledi. Üst segment performans sağlayacak olan yeni model esere verilecek isim de binlerce kullanıcının oylarıyla G911 olarak belirlendi.

En Yeni ve En Güçlü Excalibur: G911

Gözü kulağı yeni Excalibur’da olan kullanıcıların heyecanı Casper’ın düzenlediği anketle üst düzeye taşındı. Beklentilerin ötesinde olan yepisyeni eserinin ismi için kullanıcıları da sürece dahil eden Excalibur, “Yepyeni Excalibur’un ismi sence ne olsun?” sorusunu kullanıcılara yöneltti. Yüksek sürate ve performansa sahip olmak isteyen başta oyuncular ve dizayncılar olmak üzere birçok kurumsal çalışana da hitap edecek olan yeni modelin ismi için Casper’ın web sitesine yönlendirilen kullanıcılar, belirlenen seçenekler ortasından oylamaya katıldı. Binlerce kullanıcının katıldığı ankette 32.317 oy alan G911, yeni modelin ismi oldu.

Beklentilerin Ötesinde Güç ve Performans Bilgisayarı

Oyun oynamak ya da tasarım yapmak, kullanıcıları üst seviye güç ve performans arayışına itiyor. Kullanıcılara muhtaçlıklarının da ötesini karşılayacak teknolojiyi sunmak için yola koyulan Excalibur, trend dizaynlarla oluşturduğu yeni modeli G911’de; yeni RTX3060 6GB, RTX3070 8GB, RTX3080 16GB ekran kartları ve yeni Intel 11. Kuşak TigerLake-H i7 11800H, i9 11980HK işlemciler ile sonları ortadan kaldıran performansı sunuyor. Büyük ekran severler için 16.0″ geniş ekran sunan G911, 2.5K Quad HD çözünürlük, 165HZ 500NIT 5MS üstün ekran teknolojisi ile oyuncular ve tasarımcılara çerçevesi ince ekranda yüksek renklere sahip taşınabilir notebook tecrübesini de vadediyor. Excalibur, en süratli WiFi özelliğine sahip bu modelinde Intel Killer WiFi AX1675 kullanıyorken, yeni jenerasyon Thunderbolt teknolojisi takviyesini ve 3 bölgeye ayrılmış RGB klavyeyi özel şık tasarımı ile kullanıcılarla buluşturuyor.

Comments are closed.