Ultimate magazine theme for WordPress.

Xiaomi Mi 11T ile Gelecek 2 Yeni Özellik Ortaya Çıktı

Akıllı telefon pazarı daima yeni modellere sahne oluyor. Şimdiden Xiaomi’nin yeni amiral gemisi olacak olan Xiaomi Mi 11T modeli merakla bekleniyorken, telefonla ilgili yeni argümanlar, Xİaomi’nin iPhone 13 karşısında kıymetli ataklar yapacağının göstergesi.

Çin toplumsal ağı Weibo’da ortaya çıkan bilgilere nazaran Xiaomi’nin gelecek amiral gemisi, kalabalık akıllı telefon pazarında öne çıkmak için hem ekran altı selfie kamerasına hem de ultra geniş bant (UWB) dayanağına sahip olacak.

Son devirde ekran altı kamera sistemlerine ait çok sayıda model için değerli argümanlar duyduk. Bu arenada Xiaomi Mi 11T yalnız olmayacak. Samsung Galaxy S22‘nin de ekran altı selfie kamerasıyla geleceği söyleniyor.

Ultra geniş bant dayanağına gelince, bunun kısa menzilli bir bağlantı protokolü olduğunu söyleyebiliriz. Apple’ın AirTags tarafında sunduğu bu özelliği, Xiaomi’nin telefonuna uygulayacağı söyleniyor.

Xiaomi Mi 11T’nin eylül ayında tanıtılması bekleniyor. Vakit daraldıkça telefonla ilgili daha çok sayıda haber göreceğiz.

Comments are closed.