usta kredi

Samsung’un Birinci WearOS’li Akıllı Saati Galaxy Watch Active 4 Göründü!

Samsung, akıllı saatlerinde kullandığı Tizen işletim sisteminden vazgeçeceğini daha evvel de sizlere iletmiştik. Şirketin bir sonraki akıllı saatinin Tizen platformu yerine WearOS işletim sistemine sahip olması beklenirken, yeni gelen haber bunun için çok beklemeyeceğimize işaret ediyor.

Şirketin şu an piyasada bulunan Galaxy Watch 3 modelinin kısa bir müddet sonra yeni bir halefle müsabakası bekleniyor. Fakat Watch 4‘ten evvel Active modeli ile tanışacağız.

Samsung’un bir sonraki akıllı saatinin ismi Galaxy Watch Active 4 olacak ve bu yeni akıllı saat 28 Haziran’da MWC kapsamında tanıtılacak.

Galaxy Watch Active 4’ün özel hazırlanan render görselleri de sızmış. Şirketin evvelki Active modellerine nazaran yenilenmiş bir tasarım üzerinde durduğu görünürken, saatin, 40 mm 44 mm üzere 2 farklı boyut tercihiyle raflara çıkması bekleniyor. Galaxy Watch Active 4’ün çerçevesi de alüminyum gereçten oluşacak.

2021062417281825385

Bilhassa Galaxy Watch Active 2 ile Galaxy Watch Active 4‘ü yan yana koyduğumuzda, saatin ekranının büyüdüğü ve kol bandının daha geniş tutulduğu açık biçimde görülebiliyor. Ayrıyeten saatin kenarında yer alan tuşların da büyüdüğü görülüyor.

Galaxy Watch Active 4’ün WearOS işletim sistemiyle geleceği söylenirken, elbette bunu görmek için biraz daha beklememiz gerekecek.

Comments are closed.