Ultimate magazine theme for WordPress.

Samsung, Galaxy Z Fold Satışlarını Durdurdu

Şimdilerde Samsung’un bir sonraki katlanabilir akıllı telefonu Galaxy Z Fold 3‘ün tanıtılmasını bekliyoruz. Yeni katlanabilir modelin eli kulağındayken, selef modeller olan Galaxy Z Fold 2, Galaxy Z Fold ve öte yandan Galaxy Z Flip 5G modellerinin de satışına devam ediliyor. Lakin ABD’de satışlarda bir gariplik var. Çünkü Samsung, mağazadan Galaxy Z Fold 2 satışlarını kaldırmış durumda.

ABD’den gelen haberlere nazaran Samsung, Galaxy Z Fold 2 satışlarını sonlandırdı. Lakin buna rağmen daha evvelki modeller olan Galaxy Z Fold ve Galaxy Z Flip 5G modellerinin satışlarını sürdürüyor. Bunun, Samsung’un katlanabilir akıllı telefon serisine yönelik planlarının bir modülü olduğu düşünülüyor.

Galaxy Z Fold 3 için artık yalnızca 1 ay kaldı. Ağustos ayında tanıtılması ve çabucak ardından de piyasaya çıkması beklenen Galaxy Z Fold 3’ü takiben Galaxy Z Flip 3 de tanıtılacak. Bu nedenle Samsung, bilhassa Galaxy Z Fold 2’nin sevkiyatları yerine tüm gücünü Galaxy Z Fold 3’e ayırmak istiyor olabilir.

Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3’ün fiyatları ve Türkiye satış tarihi de şimdi netlik kazanmış değil. Aşikâr olur olmaz sizlerle paylaşacağız.

Comments are closed.