usta kredi

Samsung Galaxy Z Fold 3, Samsung’un S Pen Dayanaklı Birinci Katlanabiliri Olacak

Samsung’un Ağustos 2021’de Galaxy Z Flip 3 ile birlikte Galaxy Z Fold 3‘ü piyasaya sürmesi bekleniyor. Lansman aktifliği öncesinde, dizaynıyla birlikte aygıtın birden fazla özelliği ve teknik özellikleri internete sızdı. Ve artık, Galaxy Z Fold 3’ün Samsung’un S Pen takviyeli birinci katlanabilir telefonu olacağı doğrulanabilir.

Galaxy Z Fold 3’ün ABD sürümü (SM-F926U ve SM-F926U1) bugün erken saatlerde FCC sertifikasını aldı ve destekleyici evraklar birçok heyecan verici bilgiyi ortaya çıkartıyor. Katlanabilir akıllı telefon 5G (mmWave ve 6GHz altı), 4G LTE, CDMA, Wi-Fi 6, Bluetooth, NFC ve UWB özelliklerine sahip olacak. Ayrıyeten Samsung’un S Pen dayanağıyla gelen birinci katlanabilir akıllı telefonu olarak da öne çıkacak.

Bunların yanı sıra 9W Qi kablosuz şarjı ve karşıt kablosuz şarj takviyesi de sunulacak.

Fakat, S Pen aygıtla birlikte gelmeyebilir ve telefonda kalemi saklamak için özel bir yuva olmayabilir. Samsung, Galaxy S21 Ultra üzere Galaxy Z Fold 2 için de S Pen yuvası içeren ek bir kılıf satabilir.

Daha evvelki haberlere bakıldığında ise karşımıza şunlar çıkıyor: Galaxy Z Fold 3, 6,2 inçlik bir kapak ekranına (Süper AMOLED Infinity-O) ve 7,5 inçlik Üstün AMOLED katlanabilir ekrana sahip olacak. Her iki ekranın da 120Hz yenileme suratına ve HDR10+ özelliğine sahip olduğu söyleniyor. Telefon bir Snapdragon 888 işlemci, 12GB/16GB RAM, 256GB/512GB depolama, stereo hoparlör ve resmi bir IP derecesi ile donatılmış olarak sunulabilir.

Galaxy Z Fold 3’ün Galaxy Z Fold 2’den %20 daha ucuz olabileceği de daha evvel bildirilen bilgiler ortasındaydı.

Comments are closed.