Ultimate magazine theme for WordPress.

Samsung, Galaxy Z Fold 3 Fiyatı Herkesi Şaşırtacak

Samsung’un amiral gemisi katlanabilir akıllı telefonlarının kıymetli olduğu gerçeği inkar edilemez. 2000 Dolar yurt dışı fiyatı, 17 bin TL Türkiye fiyatıyla Galaxy Z Fold 2 erişilmesi epey güç bir telefon. Lakin görünen o ki Galaxy Z Fold 3 bu kadar kıymetli olmayacak.

Olağan ki Galaxy Z Fold 3’ün fiyatı şimdi muhakkak değil. Telefonun tanıtılmasına biraz daha vakit var, lakin gelen haberler, Samsung’un yeni modelde fiyatı biraz daha aşağı çekebileceğine işaret ediyor.

Galaxy Z Fold 3’ün fiyatına ait daha evvel de kimi söylentiler gündeme gelmişti. Fakat bu defaki haberin ayakları biraz daha yere basar cinsten. Çünkü habere nazaran Galaxy Z Fold 3, Galaxy Z Fold 2’den yüzde 20‘ye kadar daha ucuz olacak. Buna nazaran Galaxy Z Fold 3’ün piyasaya, 1999 Dolar fiyat etiketli Galaxy Z Fold 2’den 400 Dolar daha ucuza çıktığını görebiliriz. Elbette yeniden de bunun hakkında heyecanlanmak için çok erken. Resmi bir açıklama şimdi yok.

Bir başka gelen haber ise, kapasiteye ait. Buna nazaran Galaxy Z Fold 3’te 512 GB’lık bir model de yer alacak. Öte yandan Samsung’un bir öbür katlanabilir akıllı telefonu Galaxy Z Flip 3‘ü de 256 GB’lık kapasite ile görebileceğiz.

Samsung’un Galaxy Z Fold 3’ü ağustos ayının başında tanıtması bekleniyor.

Comments are closed.