Ultimate magazine theme for WordPress.

Samsung Galaxy S21 Kullanıcılarına Android 12 Müjdesi!

Samsung çok yeterli akıllı telefonlar üretiyor ve bunun karşılığını da küresel çapta en çok satan akıllı telefon markası olmasıyla alıyor. Ürettiği akıllı telefonlarına kıymetli yazılım takviyesi sağlaması, güncellemeleri vaktinde yapması da müşteri memnuniyetini ve markaya karşı müşteri sadakatini sağlayan kıymetli etkenler ortasında. Artık Samsung, bunu pekiştirmek için bir yeni atılım daha yapacak üzere görünüyor.

Gelen haberlere nazaran Samsung, tüketicilerine Android 12 işletim sistemi tecrübesi sunan birinci markalardan olmak istiyor ve bunun için amiral gemisini hazırlıyor. Samsung Galaxy S21 serisi için halihazırda değerli güncellemeler yayınlayan şirket, bu seriyi süratlice Android 12’ye de yükseltmeyi planlıyor. Çünkü Galaxy S 21 için Android 12 geliştirme süreci çoktan başlamış üzere görünüyor. Bu tez, @MaxWinebach Twitter hesabından geliyor. 

Oh yeah Samsung started development on Android 12 for the Galaxy S21 series.

— Max Weinbach (@MaxWinebach) June 18, 2021

Şayet bu haber hakikat ise, Galaxy S21, Galaxy S21+ ve Galaxy S21 Ultra modellerinin ekim ayında Android 12 güncellemesi almasını bekleyebiliriz. Google tarafından eylül ayında birinci kere akıllı telefonlara sunulacak olan Android 12, süratli formda Samsung tarafından da amiral gemisi için derlenecek. Heyecanla bekliyoruz!

  • Samsung Galaxy S Serisinin 12 Yıllık Evrimi

Comments are closed.