Ultimate magazine theme for WordPress.

Samsung Galaxy S21 FE Fiyatıyla Güldürecek: Sanıldığından Ucuz Olabilir

Samsung Galaxy S21 FE yahut Fan Edition, bir müddettir haberlerde yer alıyor. Telefonun birkaç ay içinde piyasaya sürülmesi planlanırken, telefonun nasıl görüneceğine dair ipuçları var. Galaxy S21 FE, Samsung’un amiral gemisi Galaxy S21 ile büyük benzerlik gösterecek, lakin çok daha uygun fiyatlı olacak. Hatta gelen yeni haberlere nazaran Galaxy S21 FE düşünüldüğünden de ucuz olabilir.

Herald isimi bir Güney Koreli yayın kaynağına nazaran Galaxy S21 FE 700 bin ila 800 bin Won ortasında fiyatlanabilir. Bu da kabaca 630 Dolar ila 720 Dolar ortasına konumlanıyor. Bu fiyat daha evvel sızdırılana nazaran çok daha ucuz. Çünkü Galaxy S21 FE’nin piyasaya 810 Dolar fiyatla çıkması bekleniyordu.

Elbette yurt dışında fiyatlar bu türlü olsa da, Galaxy S21 FE’nin Türkiye fiyatlarının nasıl olacağına dair rastgele bir bilgi şimdilik bulunmuyor. Lakin bu fiyatları Türk lirasına günümüz kur üzerinden çevirip, üzerine de yüzde 1 Kültür Bakanlığı hissesi, yüzde 10 TRT bandrol fiyatı, yüzde 50 ÖTV ve daha sonra da yüzde 18 KDV‘yi ek ederek Galaxy S21 FE’nin hangi fiyattan ülkemizde satışa sunulabileceğini tespit edebilirsiniz.

Comments are closed.