Ultimate magazine theme for WordPress.

POCO F3 İçin Çok Özel Bir Kampanya

Türkiye’de satışa çıktığından bu yana büyük beğeni toplayan POCO F3 için hazırlanan kampanya kapsamında 21 Haziran’a kadar mi.com, N11, Hepsiburada, Trendyol ve Xiaomi Store’lardan satın alınacak eserlerin yanında Mi Watch Lite ikram edilecek*. Güçlü performansı ve sunduğu cümbüş tecrübesiyle dikkat çeken POCO F3’e 5.399 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olunabiliyor.

POCO F3 Özellikleri Neler? 

Snapdragon 870 5G* Taşınabilir Platformu ile desteklenen ve markanın şu ana kadarki en güçlü aygıtı olan POCO F3, daldaki en yüksek saat suratlarından biri olan 3.2 GHz’ye kadar sürat sunan Qualcomm® Kryo™ 585 ana çekirdeğe sahip ve ultra süratli Qualcomm® Adreno™ 650 GPU ile birlikte eksiksiz bir oyun tecrübesi sunuyor. 120Hz yenileme suratına ve 360Hz dokunmatik örneklem oranına sahip 6,67 inç E4 AMOLED Nokta Ekran ve Dolby Atmos® ses** özellikleriyle donatıldı. Yapay zeka dayanaklı üçlü kamera heyetimi ve sayısız yeni kamera özellikleriyle kullanıcıların fotoğrafçılıkla ilgili maharetlerini ortaya çıkarmaya yardımcı olan aygıt 4.520 mAh (typ) pili ve Middle Middle Tab (MMT) teknolojisi sayesinde yıldırım suratında şarj olabiliyor. Kutudan çıkan 33W süratli şarj aleti ile model yalnızca 52 dakikada %100 şarj edilebiliyor.

Saat kasası için 3 renk seçeneği, kordon için 5 renk seçeneği, 120’den fazla temalı saat arayüzü ve saat arayüzü fonksiyon özelleştirmesi ile hem estetik görmeyi hem de hayatı kolaylaştırmayı sağlayan Mi Watch Lite, 1.4″ TFT renkli dokunmatik ekrana sahiptir. 11 antrenman moduyla özel gayeler belirlemeyi sağlayan aygıt 50 metre derinliğe kadar su geçirmiyor. GPS+GLONASS pozisyonlandırma ve birden fazla akıllı sensör ile saat, yörünge, sürat, aralık ve yakılan kaloriler direkt gözlemlenebiliyor.

* Kampanya stoklarla sonludur.

Comments are closed.