Ultimate magazine theme for WordPress.

Pandemide Yeni Yarar Kapısı: Accessland!

Dijitalleşen dünyada içerik üreterek gelir elde etme trendi her geçen gün ivme kazanarak büyümeye devam ediyor. 2017’de 12.7 milyar dolara sahip olan dijital içerik pazarının 2026’da 50 milyar dolara ulaşacağı öngörülüyor. Dijital alanda başkalarından yeni bir oyuncu olan bilgi, deneyim ve yeteneğin süratli gelire dönüştüğü yeni jenerasyon bir içerik platformu ACCESSLAND hayata geçti.

İÇERİĞİNİN FİYATINI KENDİN BELİRLE

Accessland, içerik üreticileriyle, kaliteleri içeriklere ulaşmak isteyenleri buluşturan interaktif bir adres.  Accesland’in en büyük özelliği ise içerik üreticisine izlenme mühletine bağlı kalmadan içerik fiyatını özgürce belirleme ve kendi gelirini yönetme imkânı tanıyor olması. Accesland’in kurucusu Nihal Temur ”Accessland’i dijital içerik işini basitçe kurmak isteyen herkes için hayata geçirdik. Kendi profilinizi oluşturarak ister canlı ister kayıttan, ister görüntü ister sesli olarak kendi içerik metodunuzu seçebiliyorsunuz.  Birebir ya da küme seanslarını, anketler, tanınan soru oylama, tanıtım ve eser satışına yönlendirme üzere etkileşim araçları ile eşsiz bir tecrübeye dönüştürebiliyor, isterseniz de büyük topluluklar ile canlı canlı buluşabiliyorsunuz. İçeriğinizin karşılığı olduğunu düşündüğünüz fiyatı da büsbütün kendiniz belirliyorsunuz. Takipçi, işine fayda bir içerik olduğunu düşünüyorsa sepetine ekleyip satın alıyor ve kendi takviminden her şeyi takip edebiliyor. Sonrasında da karınız otomatik olarak hesabınıza aktarılıyor. Hedefimiz kendi işinin işvereni olmak isteyen herkesi Accessland’in teknoloji ve kitle gücü ile büyütebilmek.” dedi.

FARKLI KATEGORİLERDE İÇERİKLER

Ferdî gelişimden bilime, sanattan ilgilere, teknolojiden fizikî gelişime, geniş ve farklı kategorilerde aradığınız, merak edilen her şeyi Accessland içerik olarak sunuyor. Accessland’in sağladığı e-ticaret yönlendirme aracı sayesinde, içerik üreticileri mutabakatlı olduğu markaların eserlerini kolay kolay hem tanıtabiliyor hem de satışına yönlendirebiliyor. İçerik üreten ve paylaşmayı seven herkes Accesland’a içerik üretebilir

Nihal Temur kimdir?

Ortadoğu Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği kısmını bitirdi. Ankara Üniversitesi Besin Mühendisliği kısmında ihtisasını tamamladı. Profesyonel hayatında, Unilever’de Küresel ve Bölge Tedarik Zinciri İdare Heyeti üyelikleri ve Tedarik Zinciri Bölge Başkanlığı vazifelerini yürüttü. Nihal Temur, Unilever’deki son misyonunda Ortadoğu, Kuzey Afrika, Rusya, Türkiye, Turki Cumhuriyetler ile İran ve İsrail’in de dahil olduğu 35 ülkede yeni fabrika yatırımları, tedarik zincirinde dijital transformasyon üzere farklı projelere imza attı.   80’i aşan ülkede liderlik yaparak, tüm mesleği boyunca onlarca farklı milletten önderler yetiştirdi ve bu çalışmaları nedeniyle ‘Sınırları Aşan Bayan Ödülü’ aldı. Görsel-işitsel alana ve dijital teknolojilere özel ilgisi nedeniyle Unilever’den ayrılıp Silikon Vadisi’nde araştırmalar yaptı. Aralık 2019’da ise Poseidon Vision’ı kurdu. Poseidon Vision, Türkiye’de yaratılacak içerikleri dünya ile buluşturmayı, profesyonel tecrübeleri ile sanayiye fark yaratan bir bakış açısı getirmeyi ve kaliteli içeriklerle yeni platformlar üretmeyi hedeflemektedir.

Comments are closed.