Ultimate magazine theme for WordPress.

Monster Notebook’un Heyecanla Beklenen Yeni Eserleri Satışa Çıktı!

Monster Notebook, teknoloji ve oyun tutkunlarının uzun müddettir merakla beklediği yeni modellerini duyurdu. 11. jenerasyon Intel® Core™ Tiger Lake işlemcilerle ve sınıfının en uygunu grafik kartlarıyla donatılan Abra, Tulpar, Semruk ve Huma serisi yeni Monster Notebook’lar, kullanıcılara eksiksiz bir teknoloji tecrübesi vaat ediyor.

Yeni Monster Notebook’lar yapay zekâ ile geliştirilmiş yazılımları ile rekabette hudut tanımayan oyuncuların ve grafik tasarımı, mimarlık, görüntü içerik üreticiliği üzere yüksek performans gerektiren alanlarda çalışan profesyonellerin aradığı kusursuzluğu sunuyor. 

İnanılmaz karşılık suratı ve üretkenlik imkânı sağlamasıyla dikkat çeken yeni Abra, Tulpar ve Semruk serisi modeller NVIDIA’nın teknolojide çığır açan GeForce RTX™30 serisi ekran kartlarıyla; Huma serisi modeller ise Intel® Iris Xe grafik kartının yepisyeni özellikleriyle ezber bozuyor.

Intel® Wi-Fi 6 AX201™ kablosuz ağ kartı ve 6 Gig+ güçlü internet teması ile her vakit en güçlü düzeyde kesintisiz ağ suratı sağlayan yeni Monster Notebook’lar, yaklaşık üç kat daha yüksek Wi-Fi suratı sağlıyor. 

Taşınabilirliği ve güçlü donanım konfigürasyonlarını bir ortada sunan eserleriyle masaüstü aygıtları saf dışı bırakan Monster Notebook, oyun tutkunlarının ve teknoloji gurularının çok konuşacağı yeni modelleriyle 2021’in ikinci yarısına hayli savlı bir giriş yaptı.  

Şu an faal olarak satışta olan yeni Monster Notebook’lar hakkında ayrıntılı bilgilere Ankara, İzmir, İstanbul, Berlin, Dubai ve Lefkoşa’daki Monster Notebook mağazalarından veya www.monsternotebook.com adresindeki Monster Notebook Dijital Mağazası’ndan ulaşılabilir. Haftanın her günü 09.00 – 24.00 saatleri arasında hizmet veren Monster Notebook Dijital Mağazası’nda kullanıcılar herhangi bir randevu sistemine natürel olmadan, web sitesi üzerinden diledikleri satış temsilcisi ile anında ve birebir manzaralı temas kurabiliyor.

Comments are closed.