Ultimate magazine theme for WordPress.

Microsoft, Windows 10 Güncellemelerini Durdurduğunu Açıkladı!

Microsoft’un büyük bir işletim sistemi güncellemesi ya da yeni bir yapı tanıtımı yapacağı artık katılaştı diyebiliriz. Uzunca bir müddettir yeni Windows planlaması hakkında söylentiler ve haberler ortaya çıkarken, Microsoft’un Windows 10 güncellemelerini bir müddetliğine askıya aldığını açıklamasıyla bir arada artık güzelden uyguna Windows 11 sesleri duyulmaya başlandı.

Microsoft’un önümüzdeki birkaç hafta içinde Windows 10 21H2 sürümünü yayınlaması bekleniyordu, ancak Microsoft’tan gelen ani açıklama, bu önizleme sürümünün yayınlanmayacağı manasına geliyor. Pekala, Windows 11 mi geliyor?

  • Windows 10, Yerini Windows 11’e mi Bırakıyor?

Artık açık açık kıymetli kaynaklardan Microsoft’un Windows 11 tanıtımını yapacağı sesleri yükselmeye başladı. Buna nazaran Microsoft, 24 Haziran‘da yeni işletim sistemi Windows 11’i tanıtacak.

Bir müddettir Windows 11’e ilişkin olduğu söylenen özelliklerin ve hatta duvar kağıtlarının da basına yansıdığı görüyoruz. Genel görünüm ve arayüz açısından ihtilal niteliğinde değişiklikler olacağı söylenen Windows 11 sahiden de tanıtılacak mı, elbette resmi açıklama şimdi yok. Bunun için 24 Haziran‘ı beklememiz gerekiyor.

Comments are closed.