Ultimate magazine theme for WordPress.

Kendi Bilgisayarını Kendin Seç; Kendin Oluştur!

Günümüzde her ne kadar teknolojik alışverişlerimizi çoğunlukla online marketlerden yapıyor olsak da, bilhassa daima olarak yanımızda olacak, her türlü işimize koşacak bir laptop satın almadan evvel esere dokunmak, nasıl göründüğünü, nasıl bir performans gösterdiğini hissetmek isteyen hatırı sayılır bir teknoloji kullanıcısı kitlesi bulunuyor. Bu testimizde, bu çeşit kullanıcılara çok uygun bir hizmet sunan, Intel ve Casper işbirliği ile Teknosa mağazalarında gerçekleştirilen yeni bir seçeneği mercek altına alıyoruz.

Intel ve Casper işbirliği ile Teknosa mağazalarından dilediğiniz bilgisayarı konfigüre edebilir, şahsa özel bilgisayarınızı satın alabilirsiniz. Toplama bilgisayarların getirdiği mümkün modül uyumsuzluğu ve satın alma sonrası garanti sorunları üzere riskleri de almış olmuyorsunuz.

Intel ve Casper, kullanıcıların rastgele bir Teknosa mağazasına giderek bir laptop konfigüre ettirmelerine ve bu eseri satın almalarına imkân veriyor. Mağazanın sunduğu taksit, kredi vs. üzere imkanlardan da yararlanarak satınalma sürecini gerçekleştirebiliyor, daha sonra sizin için inşa edilen eseri mağazadan alabiliyor yahut adresinize gönderilmesini sağlayabiliyorsunuz.

Bu sistemin nasıl çalıştığını, Teknosa’daki danışmanların ne kadar bilgili olduğunu ve kullanıcıları nasıl yönlendirdiklerini test etmek için, özel bir çalışma yaptık. Sıradan bir kullanıcı olarak bu süreci adım adım gerçekleştirmeye karar verdik. Bir Teknosa mağazasına gittik, sıradan bir kullanıcı olarak bir laptoptan beklentilerimizi sayıp döktük ve eser danışmanından bize bir laptop önermesini istedik. Daha sonra da bu eseri konutumuza değil, CHIP Online Test Merkezine gönderip performansını test ettik.

Bu özel testi, sürecin nasıl gerçekleştiğini ve eserin özelliklerini videomuzdan izleyebilirsiniz. Casper Excalibur G770 İncelemesini ise okuyabilirsiniz. 

ADVERTORIAL

Comments are closed.