Ultimate magazine theme for WordPress.

iPhone 13’ün Hangi Renklerle Geleceği Sızdı: İşte iPhone 13 Renkleri!

Apple’ın eylül ayında tanıtacağı yeni iPhone 13 serisi için sızıntılar tüm süratiyle sürüyor. Bugüne kadar yeni serinin kameralarına ve tasarım çizgisine dayalı çok sayıda evrak ve söylenti gördük. Bugün ise yeni gelen bilgiler, iPhone 13’ün renklerine işaret ediyor.

iPhone 13 serisinde, iPhone ailesine yeni renklerin katılması bekleniyor. Birtakım renk seçeneklerinin seri içinde birtakım modellere özel olacağı da söylenirken, Mat Siyah renginin bunlardan biri olacağı sav ediliyor. Buna nazaran Mat Siyah renkli yeni bir iPhone isteyenler, bu rengi yalnızca iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max’te görebilecekler.  Buna ek olarak Pembe Gül rengi de iPhone 13 Pro Max’e özel renklerden biri olarak yer alacak.

Tıpkı kaynaklar Apple’ın turuncu renk üzerinde çalıştığını da söylüyor. Şayet bu söylenti gerçek çıkarsa, turuncu rengi de sadece iPhone 13 Pro modelinde görebiliriz.

iPhone 13’ler piyasaya çıktıktan sonra da farklı renklerle yine üretim bandına girebilir. Bu istikamette de savlar var. Bunlardan biri de yeniden iPhone 13 Pro Max için gelirken, telefonun kasım ayında Mor renk seçeneğiyle kullanıcılara sunulacağı tabir ediliyor.

Comments are closed.