Ultimate magazine theme for WordPress.

HUAWEI MateBook D15 Türkiye’de Satışta! İşte Özellikleri ve Fiyatı!

HUAWEI, yenilenen Matebook D15’i kullanıcılar ile buluşturuyor. Yenilenen teknolojisiyle akılcı bir diz üstü bilgisayar tecrübesi sunan MateBook D15, hafif donanımı, FullView ekran özellikleri, güçlü performansı ve sağlam donanımıyla kullanıcıları ile buluşacak. Multi-Screen Collaboration dayanağı de dahil olmak üzere bir dizi yeni özellik ile daha da güçlenen MateBook D15, oyun ve multimedyadan okul ve iş gereksinimlerine kadar, birçok gereksinimi meselesiz bir halde karşılıyor.

Daha kolay ve akıllı ilişki

HUAWEI MateBook D15, yenilenen HUAWEI Share özellikleriyle temas özelliklerini de güncelledi. Bu yeni özelliklerle, HUAWEI MateBook ve akıllı telefonlarla daha kolay bağlantı kuran arayüz, sürükle bırak özelliğiyle bir arada, akıllı telefona kaydedilmiş içeriği direkt dizüstü bilgisayarda görüntülemeyi de sağlıyor. Dizüstü bilgisayara bağlı etraf ünitelerinin, akıllı telefonlarda gezinti için de kullanılabildiği Multi-Screen Collaboration, aygıtlar ortası geçiş yapmaksızın, taşınabilir uygulamalara meselesiz erişim sağlıyor.

MateBook D15 i3 ayrıyeten 2 adet USB 2.0 tip A, 1 adet USB 3.0 tip A ve 1 adet USB-C irtibat noktası ile birlikte 1 adet HDMI ve ses giriş-çıkış jakını da barındırıyor.

HUAWEI FullView ile gerçekçi ekran deneyimi 

HUAWEI, yenilikçi FullView ekran teknolojisini ultra ince çerçeve dizaynıyla entegre ederek, akıllı telefon teknolojisindeki deneyim ve uzmanlığını bu kategoriye de yansıttı. 5,3 mm inceliğindeki ultra ince çerçevesi ile MateBook D15, yüzde 87’lik ekran/gövde oranına sahip. Parlama önleyici 16:9 IPS paneliyle de dikkat çeken dizüstü bilgisayar, Full HD 1920 × 1080 çözünürlük ve 178 dereceye kadar gövde açıklığı sunuyor.

huawei matebook d15 turkiyede satista iste ozellikleri ve fiyati 0 q9GWh1eU

Güç istikrarlı performans  

Güç ve performans istikrarını en âlâ formda sunan Intel Core i3-10110U işlemciden gücünü alan HUAWEI MateBook D15, HUAWEI Shark Fin Fan 2.0, gelişmiş soğutma sisteminin yeni sürümünü de içeriyor. Bu sayede aygıtın soğutma ve güç verimliliği artırılıyor. 

8 GB çift kanallı DDR4 belleğe sahip HUAWEI MateBook D15, yüksek süratli PCIe arabirimi ile de kıymetli bir sürat avantajına imza atıyor. SSD ve SSD + HDD seçenekleri ise ek depolama alanı muhtaçlığı olan kullanıcılar için farklı seçenekler olarak sunuluyor.

Her boyutta üstün pil ömrü

HUAWEI MateBook D15, 357,8 × 229,9 × 16,9 mm boyutlara sahip. 42 WH güçlü piliyle, 9,5 saate kadar kesintisiz 1080p görüntü izlemek de mümkün. HUAWEI MateBook D15, bilgisayarı 30 dakikada yüzde 53 oranında şarj edebilen 65W USB-C şarj aygıtı ile geliyor. Aygıt birebir vakitte ısı istikrarını korumak hedefiyle, ısı ölçüsü belirli bir eşiği geçtiğinde şarj sürecini otomatik olarak durduran çok ısınma müdafaasına sahip.

Sıhhat ve güvenlik bir ortada

HUAWEI MateBook D15’in güç düğmesi başka tüm HUAWEI dizüstü bilgisayarlarda olduğu üzere yerleşik bir parmak izi okuyucusuna sahip. Böylelikle kullanıcılar tek bir dokunuşla açıp inançlı bir halde oturum açabilir, şifre ezberleme kaygısından kurtulabilir ve oburunun bilgisayarlarını açamayacağından emin olabilirler.

Klavyede gizlenmiş gömme kamera ile kullanıcı İstediğinde bir defa basarak kamerayı ortaya çıkarabilir. Muhtemel uzaktan erişim ve güvenlik ihlallerini önlemek için tekrar kamerayı kapatmak kâfi. Makûs niyetli bir kişi bilgisayara sızsa bile fizikî olarak gizlenmiş kameradan hiçbir imaj alamaz.

HUAWEI MateBook D15’in sınırsız dünyasında daha uzun müddet vakit geçirilmesini sağlayan TÜV Rheinland sertifikalı ekran, kullanıcıların izleme keyfini ve uzun vadeli görsel sıhhatini korumak için gözü rahatsız eden mavi ışığı kıymetli ölçüde azaltıyor.

Intel Core i3-10110U işlemcili HUAWEI MateBook D15 i3, 5.499TL tavsiye edilen kullanıcı fiyatı ve vade farksız dört taksit imkanıyla HUAWEI Online Mağaza üzerinden satışa sunuluyor. MateBook D15 i3 satın alan kullanıcılar ayrıyeten 499 TL pahasındaki HUAWEI Pascal Dizüstü Bilgisayar Sırt Çantası ile 399 TL bedelindeki HUAWEI AF30 Bluetooth Mouse’un da sahibi oluyor.

Comments are closed.