Ultimate magazine theme for WordPress.

HP Spectre x360 (2021) görüntü inceleme

Intel, dizüstü bilgisayarlar için taşınabilir işlemcilerini yeniledi ve böylelikle son vakitlerde art geriye şahane dizüstü bilgisayarları ile karşılaştık. Fakat bugün inceleyeceğimiz HP’nin yeni Spectre modeli, bu sene tüm gördüğümüz hoş ve başarılı ultra ince ve hafif laptop’lara çok hoş birkaç dokunuş daha ek ediyor ve albenisi bol bir laptop oluyor.

Aslında Spectre serisini bilenler, HP’nin bu aile ile üst düzey tasarım ve performansı bir ortaya getirdiğini bileceklerdir. Spectre x360 (2021) de şöyle uzaktan baktığınızda bile göze kaliteli gelen bir notebook oluyor. Bu incelememizde yenilenen Spectre x360’ı tüm ayrıntılarıyla inceleyeceğiz.

HP, Spectre x360 (2021) modeli ile bir arada çıtayı yükseltmiş. Etkileyici performans ve esnek kullanım formuyla birlikte ortaya yeniden hoş bir laptop çıkartan şirket, elbette bunun sonucunda da niş bir kitleyi hedefliyor. Laptop; kaliteli görünüşü, kullanılan gereç kalitesi, katlanabilir ve böylelikle esnek bir kullanım sağlayabilen ekranı, sergilediği performansı, dokunmatik ekranı üzere çok fazla özellik içeriyor ve bunlara daha bir dizisini inceleme mühletince ek edeceğiz. Ancak evvel laptop’ın şık dizaynıyla kelamı açalım.

Comments are closed.