Ultimate magazine theme for WordPress.

HP, Eğlenceli ve Fiyatsız Baskı Platformunu Duyurdu

HP, yeni geliştirdiği Baskı Dünyası platformu ile doğum günleri, Anneler  Günü, Babalar Günü, özel ve ulusal kutlamalar üzere kıymetli günlere ve temalara yönelik birçok şablon, kutlama kartı ve çocuklara yönelik basılabilir el sanatları üzere aktiflikleri fiyatsız olarak sunuyor. Ailelere ek olarak öğretmenler de platformun imkanlarını kullanarak öğrencilerinin eğitimlerini eğlenceli bir biçimde destekleyebiliyor.

Pandemi periyoduyla birlikte çocukların dijital dünyayla olan münasebetleri ve gün içinde ekran karşısında geçirdikleri mühletler arttı. Çocukların çevrimiçi olarak geçirdikleri vakit dilimine keyifli bir mola vermelerini sağlayan HP,  Baskı Dünyası platformu ile varlıklı bir içerik sunuyor. Web üzerinden ve taşınabilir olarak HP Smart uygulamasından erişilebilen HP Baskı Dünyası’nda yer alan içerikler kolaylıkla baskı alınarak, çocukların verimli vakit geçirmesini sağlıyor.

HP Türkiye Genel Müdürü Emre Alaman, HP Baskı Dünyası platformuyla ilgili şunları söyledi: “Ailelerin ve çocukların keyifli vakit geçirmelerini sağlamak gayesiyle HP Baskı Dünyası’nı hayata geçirdik. Bu platform sayesinde  çocuklarımızın halihazırda uzaktan eğitim ile değerli ölçüde artan ekran karşısında geçirdikleri süreyi azaltmayı hedefliyoruz. Bu doğrultuda sanal dünyadaki ilgi alımlı imkanlara alternatif olarak yazıcılardan kolaylıkla baskı alınabilen HP Baskı Dünyası aktiviteleri ile çocukların kaliteli vakit geçirmelerini mümkün kılıyoruz.”

2021061714524730585

HP Babalar Günü’nü unutmuyor

HP Baskı Dünyası’nın yeni içerikleri ortasında Babalar Günü kart şablonları da yer alıyor. Babasına bu değerli günde kendi elleriyle yaptığı bir hediyeyi vermek isteyen çocuklar, fiyatsız platforma erişerek dilediği kartı hazırlayabiliyor.

HP Baskı Dünyası platformuna HP Smart taşınabilir uygulamasından ve  https://printables.hp.com/tr/tr   sayfasından erişilebiliyor.  

Comments are closed.