Ultimate magazine theme for WordPress.

Galaxy S22’den Birinci Hayal Kırıklığı: Beklenen Özellik, Öbür Bahara Kaldı

Galaxy S21, sağlam ve kaliteli bir kamera sistemine sahip. Lakin ön kamera, hala ekranın üzerindeki bir deliği görmek zorunda kalmamıza neden oluyor. Samsung’un, bu delikten Galaxy S22 ile kurtulacağı ve kamerayı ekranın altına yerleştireceği konuşulsa da, görünüşe bakılırsa bu hayallerde kalacak. 

Güney Kore’den gelen haberlere nazaran Samsung, Galaxy S22 serisi ile ekran altı kamera sistemini şimdi telefonlarına eklemek için hazır değil. Şirket, bu sistemin imaj kalitesinden memnun değil ve üretim randımanı milyonlarca Galaxy S22 ünitesinde donatılamayacak kadar düşük. Bu nedenle, ekran altı kameranın, en güzel ihtimalle 2022’nin ikinci yarısında, yeni Galaxy Note serisiyle gerçek olacağı belirtiliyor.

  • Dünden Bugüne Galaxy S Serisinin Evrimi…

Galaxy S22’nin daha büyük bir birincil kamera (muhtemelen Olympus marka), sensör kayma sabitleme sistemi ve tüm doğal yakınlaştırma düzeylerinde keskin detaylar sunan daima yakınlaştırmalı bir periskop kameraya sahip olması bekleniyor. Telefon ayrıyeten, ARM’nin v9 mimarisine ve AMD grafiklerine dayanan bir Exynos 2200 işlemci (bazı pazarlarda Snapdragon 895) ile donatılmış olarak sunulacak üzere görünüyor.

Comments are closed.