Ultimate magazine theme for WordPress.

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri

Türkiye’nin en büyük bankalarından biri olan yapı kredi müşteri hizmetleri bankacılık sektöründe uzun yıllardır faaliyetlerini sürdürmektedir.  Bankacılık işlemlerinizi daha kolay ve kaliteli bir şekilde gerçekleştirebilmeniz adına Yapı Kredi müşteri hizmetleri sizlere en iyi şekilde hizmet vermektedir.

Bankacılık ile ilgili tüm işlemleri gerçekleştirebileceğiniz müşteri hizmetlerini arayarak sorunlarınıza en hızlı şekilde çözüm bulabilir aynı zamanda istek ve şikayetlerinizi de dile getirebilirsiniz. Haftanın 7 günü 24 saat hizmet veren müşteri iletişim merkezi ile yapabileceğiniz işlemler ise şöyle:

 • Sesli yanıt sistemi aracılığıyla hesaplarınızla ilgili bilgi alabilirsiniz
 • Kredi kartı işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz
 • TL hesaplarınız arasında para transferi gerçekleştirebilirsiniz
 • Döviz, borsa, repo gibi bilgilere ulaşabilirsiniz
 • Hisse senedi fiyatları, döviz kuru, yatırım fonu fiyatları, repo faiz oranları, yerli ve yabancı para cinsinden vadeli mevduat faiz oranlarına ilişkin bilgilere ulaşabilirsiniz.

Yapı Kredi Müşteri Numarası

Yapı Kredi müşteri numarası, Yapı Kredi bankasının müşterileri için özel olarak belirlediği banka kimlik numarasıdır. Birçok bankacılık işlemlerinde banka, müşterilerinden müşteri numarası ister. Yapı Kredi müşteri numarasının nasıl öğrenileceği ise müşteriler için merak konusu. Yapı Kredi bankasına ait vadesiz hesap kartlarında ya da kredi kartlarında müşteri numarası bulunmamaktadır. Ancak müşteri numarası öğrenmek için çeşitli yöntemler vardır:

 • Kimlik belgesiyle veya herhangi bir yapı kredi kartınızla şubelere başvurmak,
 • Yapı kredi müşteri hizmetlerini aramak,
 • TC kimlik numarası ile internet bankacılığına giriş yapmak

Yapı Kredi Müşteri Hizmetlerinin Telefon Numarası

Türkiye’nin ilk özel ulusal bankası olma özelliğini taşıyan Yapı Kredi bankası, kurulduğu yıldan beri müşteri odaklı bankacılık hizmeti vermektedir.  Bu nedenle bire bir müşterilerle iletişim halinde olunan ve bu şekilde hizmet veren çağrı merkezlerine de oldukça önem vermekte, deneyimli personeller yetiştirme konusunda çaba göstermektedir. Bankacılık işlemlerini gerçekleştirmek isteyen müşteriler 7/24 hizmet veren Yapı Kredi müşteri hizmetleri telefon numarası ile müşteri temsilcisine bağlanarak bankacılık ile ilgili tüm sorularına cevap alabilir be tüm işlemlerini gerçekleştirebilirler.

 • Bireyse müşteri iletişim merkezi numarası: 444 0 444/ 0850 222 0 444
 • Kurumsal müşteri iletişim merkezi numarası: 444 0 448/ 0850 222 0448

Yapı Kredi Müşteri Hizmetlerine Bağlanmak

Yapı kredi bankasını 7 gün 24 saat arayarak kayıp çalıntı bildirimi, kredi ve kredi kartı başvurusu, bilgi güncelleme, para transfer işlemleri, fatura ödemeleri, internet bankacılığı şifresi alma gibi birçok bankacılık işlemleri gerçekleştirilebilir. Ancak bazen müşteri temsilcisine bağlanabilmek için hatta bekleme süresi çok uzun olabilmektedir. Bu nedenle müşteriler Yapı Kredi müşteri hizmetlerine bağlanmak için ne yapmak gerekir araştırmaktadır.

 • 444 0 444 veya 0850 222 0 444 nolu telefonu arayın
 • Tc kimlik no ile giriş yaptıktan sonra 2’yi tuşlayın
 • Sonrasında 0 tuşuna basın

Böylece direkt müşteri temsilcisine aktarılmış olacaksınız.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.