usta kredi

IMAC 2021 Geliyor

 • Apple’ın yeni iMac’i bir dizi parlak ve eğlenceli renkte geliyor ve 1.299 dolardan başlıyor.
 • En son MacBook Pro gibi, Apple’ın güçlü M1 çipinde çalışır.
 • Yeni iMac , 30 Nisan’da ön siparişe sunuldu ve teslimatlar Mayıs ortasına indi.
 • Insider’ın işletme sayfasında daha fazla hikaye görün .

Apple son zamanlarda yeni yeniden tasarlanmış açıkladı iMac onun M1 işlemcisi üzerinde çalışan ve 30 Nisan ön sipariş için kullanılabilir hale geldi.

2021 iMac, 90’ların sonlarından kalma eski iMac G3’ü anımsatan iPhone gibi diğerlerinin yanı sıra mor, sarı ve mavi gibi bir dizi renkte geliyor. Apple ayrıca yeni iMac’in gelişmiş hoparlörlerini, kamerasını ve mikrofonlarını uzaktan çalışmak için ideal olarak vurguluyor.

Mac ve iPad gibi ürün kategorileri, salgın sırasında Apple için çok önemli hale geldi. Uzaktan çalışma ve evde eğitim arttıkça her iki alanda da artış görüldü.

Apple’ın yeni iMac’indeki tüm fiyatlandırma ve teknik özellik ayrıntıları burada.

Apple 2021 iMac fiyatlandırması ve çıkış tarihi

 • Yeni iMac , 1.299 dolardan başlayan dört renkte mevcuttur.
 • 1.499 $ ‘dan başlayan ek özelliklere sahip yedi renkte mevcuttur.
 • Ön siparişler 30 Nisan’da başlıyor ve Mayıs ayının ikinci yarısında başlıyor.
 • Yeşil, pembe, gümüş ve mavi modeller Apple mağazalarında ve çevrimiçi olarak satışa sunulacak.
 • Turuncu, mor ve sarı modeller de dahil olmak üzere tüm renkler, Apple’ın web sitesinde çevrimiçi olarak mevcut olacaktır.

  2021 iMac’teki yenilikler

  Apple, yeni iMac’in yalnızca 11,5 milimetre kalınlığındaki şık yapısının altını çiziyor. Yalnızca iki fan ile birlikte gelir, bilgisayarın boyutunu küçültür ve yüksek performansta bile sessiz kalmasını sağlar.

  Ekran 4.5K çözünürlükte 24 inçtir. Bu, önceki modelin ekranından biraz daha büyük. İMac yeşil, sarı, turuncu, pembe, mor, mavi ve gümüş renklerde satışa sunulacak.

  Şirket, yeni iMac’in mevcut 21 inç iMac modellerine kıyasla% 85 daha hızlı CPU performansı ve iki kat GPU performansı sunması gerektiğini iddia ediyor. Ve iPhone ve iPad uygulamaları da en son MacBook Pro ve MacBook Air gibi M1’i kullandığı için yeni iMac üzerinde çalışıyor.

  M1 çipinin iyileştirme sağladığı tek alan işlem gücü değildir. Apple’ın görüntü sinyali işlemcisinden yararlandığı için, iMac’in 1080p kamerası daha iyi gürültü azaltma ve netlik sunmalıdır. Ayrıca üç mikrofon dizisi ve altı hoparlörlü ses sistemi de var.

  Apple 2021 iMac teknik özellikleri

  Yeni iMac iki konfigürasyonda gelir: 7 çekirdekli bir GPU, 8 GB RAM, 256 GB depolama, iki Thunderbolt bağlantı noktası, bir Magic Keyboard ve bir Magic Mouse ile 1.299 dolarlık bir model. Bu model yeşil, pembe, mavi ve gümüş renklerde mevcuttur.

  1.499 dolarlık model, 8 çekirdekli bir GPU, 8 çekirdekli CPU, 8 GB bellek, 256 GB depolama alanı, iki Thunderbolt bağlantı noktası, iki USB 3 bağlantı noktası, Dokunmatik Kimlikli Magic Klavye, Magic Mouse ve Ethernet ile birlikte gelir.

  İMac da bu bilgisayara ataşeler manyetik yeniden tasarlanmış klavye ve güç adaptörü oluyor. Klavye, Touch ID’nin masaüstüne ilk gelişini işaret eden Apple’ın Touch ID işlemcisine sahip.

  Yeni iMac için ön sipariş vermeli misiniz?

  Yeni iMac’i henüz duyurulduğundan beri test etmedik , ancak Apple’ın M1 çipinin MacBook Air’e getirdiği performans kazanımları bizi şaşkına çevirdi . Bunu akılda tutarak, yeni iMac, evden çalışma kurulumlarının bir parçası olarak bir masaüstüne yükseltmek isteyen Apple hayranları için iyi bir seçim olabilir .

  Şu anda kullanılabilen binlerce evrensel uygulama olsa da, bir M1 bilgisayara geçiş yapmadan önce uyumlu olmayabilecek belirli programların olup olmadığını düşünmek yine de önemlidir.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.