Ultimate magazine theme for WordPress.

TÜSİAD, “Kişisel Dataların Korunması Konferansı” 8 Haziran’da gerçekleşecek

TÜSİAD tarafından düzenlenen ve şahsî dataların korunması konusunun farklı oturumlarla ele alınacağı “Kişisel Bilgilerin Korunması Konferansı” 08 Haziran Salı günü, 09:00’da çevrimiçi olarak gerçekleştirilecek.

TÜSİAD’tan yapılan açıklamada, aktifliğin sabahki kısmında açılış konuşmalarını, TÜSİAD İdare Şurası Lideri Simone Kaslowski, Avrupa Bilgi Müdafaa Heyeti Denetçisi Wojciech Wiewiórowski ve Şahsî Dataları Müdafaa Kurumu Lideri Prof. Dr. Faruk Bilir’in yapacağı bildirildi.

İlgili Haberler

Programda ayrıyeten, T.C. Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi Lideri Dr. Ali Taha Koç’un, TÜSİAD İdare Heyeti Üyesi ve Yatırım Ortamı Yuvarlak Masa Lideri Dr. Fatih Kemal Ebiçlioğlu’nun konuğu olacağı açıklandı.

Öğlenden sonra açılış konuşmalarını ise, TÜSİAD Bilgi Müdafaa ve Teknoloji Hukuku Çalışma Kümesi Lideri Av. Dr. Çiğdem Ayözger Öngün moderasyonunda Avrupa Bilgi Muhafaza Heyeti Lider Yardımcısı Aleid Wolfsen gerçekleştirecek.

Aktiflik konuk konuşmacıları olarak, Microsoft Türkiye Ülke Müdürü Levent Özbilgin ve BusinessEurope Dijital İktisat Vazife Gücü Lider Yardımcısı Liam Benham’ın katılacağı bildirildi.

Comments are closed.