Ultimate magazine theme for WordPress.

Rekabet Heyeti’nden birtakım birleşme ve devralmalara onay

Rekabet Kurumu internet sitesinde yayımlanan son konsey kararlarına nazaran, AdColony Holding AŞ’nin tek denetiminin, Digital Turbine Inc’in tamamına sahip olduğu iştiraki Digital Turbine Media Inc. tarafından devralınması sürecine müsaade verildi.

Orange SA tarafından tek denetim edilen Orange Concessions SASU’nun ortak denetiminin, Caisse des Dépôts et Consignations ve Électricité de France SA tarafından devralınması süreci onaylandı.

Çeşitli lisanssız elektrik üretim santrallerinin (Motus Şirketler Grubu-Demges Elektrik Üretim Anonim Şirketi-Besni Şirketler Grubu) Ak Portföy İdare AŞ – JEC Yenilenebilir Güç Özel Teşebbüs Sermayesi Yatırım Fonu aracılığıyla Japan Energy Capital 1 LP tarafından devralınması sürecine müsaade verildi.

Lonza Group AG’nin Lonza Özel Bileşenler iş kolunun ortak denetiminin Bain Capital Investors L.L.C. ve Cinven Capital Management (VII) General Partner Limited tarafından yönetilen fonlar tarafından devralınması süreci uygun bulundu.

İlgili Haberler

Halihazırda Magal Engineering Ltd. ve Cavo Otomotiv Ticaret ve Sanayi AŞ tarafından ortak denetim edilen Magal Cavo Otomotiv Sanayi Ticaret ve Servis AŞ’nin tek denetiminin Cavo Otomotiv Ticaret ve Sanayi AŞ tarafından devralınması süreci onaylandı.

Bupa Acıbadem Sigorta AŞ ile HDI Sigorta AŞ ortasında akdedilen Sıhhat Sigortalarında Uygulanacak İşbirliği Modeline Ait Çerçeve Mukavele ve ekleri olan Kotpar Reasürans Kontratı ile Kapalı Koasürans Sözleşmesi’ne ve eklerine 31 Aralık 2030’a kadar ferdî muafiyet tanındı.

THY Frequent Flyer Programı Miles&Smiles Kredi Kartı İşbirliği Sözleşmesi’ne 4054 sayılı Kanun’un 5. hususu kapsamında yürürlüğe girdiği tarihten başlayarak 5 yıl müddetle kişisel muafiyet verildi.

Palm City Alışveriş Merkezi’nin Yenişehir Alışveriş Merkezi Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi tarafından devralınması sürecinin müsaadeye tabi olmadığı kararlaştırıldı.

Comments are closed.