usta kredi

İktisat ve siyaset gündemi-25 Haziran 2021

1- CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Ödemiş Katı Atık Entegre Tesisi’nin, Havuz İzmir’in, Sasalı İklim Hassas Tarım Merkezi’nin açılış merasimleri ile 364 otobüsün hizmete alım merasimine katılacak, Tarım Fuarı iştirakçileri ile buluşacak.

(İzmir/10.00-16.00)

YASAMA YÜRÜTME SİYASET

1- Ulusal Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Valilik ve Belediye Başkanlığı ziyaretinin akabinde, üretimi tamamlanan eğitim tesislerinin açılış merasimine katılacak, İstiklal İlkokulu ile AK Parti Bartın Vilayet Başkanlığını ziyaret edecek, Ziya Öğretmen ile Eğitim Buluşmaları’nda öğretmenlerle bir ortaya gelecek.

(Bartın/09.00-14.30)

2- AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Türkiye Gençlik Vakfının Gökçetepe Tabiat Parkı’ndaki tabiat kampı programına katılacak.

(Edirne/18.30)

İKTİSAT

1- Güç ve Natürel Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, BOTAŞ Ertuğrul Gazi Yüzer LNG Depolama ve Gazlaştırma (FSRU) gemisini devreye alma merasimine katılacak.

(Hatay /14.30 )

2- Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, Gaziantep İş Dünyası İle Buluşma programına katılacak, çeşitli ziyaretlerde bulunacak, Hasan Kalyoncu Üniversitesinin Mezuniyet Merasimi’ne iştirak edecek.

(Gaziantep/10.00-17.00)

3- Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Karaburun’da balıkçılarla buluşacak, Karaburun Tahlisiye İstasyonu ve Feneri’ni, Arnavutköy Belediyesini, akabinde Türkiye Denizciler Sendikasını ziyaret edecek.

(İstanbul/10.30-14.00)

4- TÜİK, mayıs ayı motorlu kara taşıtları istatistiklerini açıklayacak.

(Ankara/10.00)

DÜNYA DİPLOMASİ

1- AB Önderler Tepesi’nin ikinci gün toplantısı yapılacak.

– KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, BM Genel Sekreteri Antonio Guterres ile görüşecek, akabinde basın toplantısı düzenleyecek.

(Brüksel)

ŞİMDİKİ

1- Dünya genelinde Kovid-19 salgınına ait gelişmeler takip ediliyor.

Comments are closed.